شروع ضعیف سامسونگ در سال 2024؛ گوشی‌های سری گلکسی افت فروش را تجربه کرده‌اند

شروع ضعیف سامسونگ در سال 2024؛ گوشی‌های سری گلکسی افت فروش را تجربه کرده‌اند

در آغاز سال 2024 فروش گوشی سامسونگ با افت ماهانه مواجه شد؛ اما با وجود این کاهش، گوشی‌های پرچمدار غول فناوری کره‌ای که جزو بهترین گوشی‌های بازار هستند، عملکرد نسبتاً خوبی داشتند. طبق ادعای افشاگری با نام Tech_Reve، سامسونگ در ژانویه‌ی 2024 در مقایسه با ژانویه‌ی 2023، یک درصد کمتر و در مقایسه با دسامبر 2023، 11 درصد کمتر گوشی به فروش رسانده است.

قیمت گوشی‌هایی که در مقایسه حضور دارند، بسیار متفاوت است و این گزارش تمامی رده‌های قیمتی را در بر می‌گیرد. آمار نشان می‌دهد سامسونگ گوشی‌های ارزان‌قیمت و میان‌رده‌ی کمتری به فروش رسانده اما موفق شده فروش گوشی‌های پرچمدار خود که بهترین گوشی‌های سامسونگ محسوب می‌شوند را در سراسر جهان افزایش دهد. سامسونگ در طول سال 2023، 31.11 میلیون گلکسی S23 فروخت که درمقایسه با گلکسی S22 در سال 2022، 24 درصد (24.99 میلیون واحد) بیشتر است. این شرکت کره‌ای در سال 2023، 11.08 میلیون دستگاه از مدل پایه‌ی گلکسی S23 و 5.68 میلیون گوشی گلکسی S23 پلاس و 14.34 میلیون گوشی گلکسی S23 اولترا فروخت.

خانواده‌ی پرچم‌دار گلکسی S24 در بسیاری از کشورها از جمله کره‌ی جنوبی رکورد پیش‌فروش را شکست و سامسونگ تأیید کرد که تنها در یک هفته 1.21 میلیون پیش‌خرید را ثبت کرده است. علاوه‌براین در طول 6 ماه گذشته، سامسونگ 6.83 میلیون واحد از گلکسی زد فلیپ 5 و گلکسی زد فولد 5 را فروخته است تا بار دیگر فرم‌فکتور تاشدنی عملکرد درخشانی نشان دهد. سامسونگ 4.33 میلیون واحد از گلکسی زد فلیپ 5 و 2.49 میلیون گوشی گلکسی زد فولد 5 فروخته است. فروش گوشی‌های تاشو از 6.81 به 6.83 میلیون رسیده که رشد جزئی سالانه را نشان می‌دهد.

سامسونگ سال گذشته 6 ماه پس از عرضه‌ی تاشدنی‌هایش فروش 4.20 میلیون گلکسی زد فلیپ 4 و 2.60 میلیون گلکسی زد فولد 4 را ثبت کرده بود. در مجموع انتظار می‌رود باوجود کاهش فروش کلی گوشی‌های سامسونگ در سطح جهانی، هم گوشی‌های میان‌رده و هم گوشی‌های بالارده‌ی تاشو عملکرد بهتری داشته باشند. احتمالاً گوشی‌های پرچم‌دار در سال جاری به لطف قابلیت‌هایی مانند گلکسی AI، فروش بیشتری را تجربه خواهند کرد.

شرایط و نحوه خرید اقساطی گوشی موبایل سامسونگ از بای چک 
برای آغاز روند اعتبارسنجی ابتدا به صفحه اصلی سایت بای چک مراجعه و روی منو بای چک کلیک کنید سپس دکمه‌ی ثبت سفارش را بزنید؛ فرم اطلاعاتی را پیش روی خود خواهید داشت با پر کردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید؛ باید اطلاعات مورد نیاز را در زمان ثبت نام با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست را دریافت کنید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک می‌کند، ضمناً نتایج از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص می‌توانید با تلفن 88641965 تماس حاصل فرمایید. 

  • اگر کارمند هستید می‌توانید با پرداخت ماهیانه کمی از حقوق خود کالای مورد نظر را به راحتی خریداری کنید.
  • برای دریافت اعتبار از بای چک، باید 18 سال به بالا باشید.
  • وام خرید کالا فقط برای کالاهای فروشگاه‌های معتبر بای چک می‌باشد.
  • داشتن میانگین قابل‌قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید ، بای چک با توجه به حساب شما مقدار وام بیشتری برای خرید کالاهای بیشتر نیز قرار می‌دهد.
  • درحال‌حاضر داری چک برگشتی فعال نباشید.
  • شما باید داری شغل و سابقه کاری باشید تا بای چک اطمینان از توانایی پرداخت شما داشته باشد.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال اینجا کلیک کرده و پاسخ پرسش خود را در صفحه بازشده جدید بیابید.