نبض بازار موبایل در دستان سامسونگ؛ در غیاب اپل، برند کره‌ای همچنان رهبر بازار گوشی‌های تاشو است

نبض بازار موبایل در دستان سامسونگ؛ در غیاب اپل، برند کره‌ای همچنان رهبر بازار گوشی‌های تاشو است

براساس جدیدترین گزارش منتشر شده از ترندفورس، در سال 2023 حدود 15.9 میلیون گوشی تاشدنی روانه‌ی بازار شده‌اند که نشان‌دهنده‌ی افزایش 25 درصدی عرضه‌ی سالانه است. گوشی‌های تاشدنی 1.4 درصد از کل بازار موبایل در سال 2023 را به خود اختصاص دادند. به گفته‌ی ترندفورس، بالا بودن قیمت گوشی و نگرانی‌های مربوط به دوام آن‌ها از عمده‌ترین دلایل نرخ پذیرش پایین گوشی‌های تاشدنی است.

گوشی سامسونگ با سهم 66 درصدی به سلطه‌ی خود بر بازار تاشدنی‌ها ادامه می‌دهد اما این عدد نسبت به سال 2022 بیش از 17 درصد کاهش یافته است. انتظار می‌رود سهم سامسونگ از بازار گوشی‌های تاشدنی در سال 2024 به 60 درصد کاهش پیدا کند. اپل تاکنون هیچ آیفونی با این فرم‌فکتور عرضه نکرده و غایب بزرگ بازار گوشی‌های تاشدنی است. طبق جدیدترین شایعات منتشرشده احتمالاً در سال 2025 شاهد عرضه‌ی گوشی آیفون تاشدنی خواهیم بود. این دستگاه برای پایان‌دادن به سلطه‌ی سامسونگ کار سختی در پیش خواهد داشت.

نبض بازار موبایل در دستان سامسونگ؛ در غیاب اپل، برند کره‌ای همچنان رهبر بازار گوشی‌های تاشو است

گوشی هواوی به لطف تقاضای زیاد در بازار چین، با سهم حدود 12 درصد در جایگاه دوم قرار گرفت. هواوی ممکن است در سال 2024 بیش از 20 درصد از بازار گوشی‌های تاشدنی را تصاحب کند. گوشی شیائومی با سهم بازار 5.4 درصدی، در رتبه‌ی سوم قرار گرفت. پیش‌بینی شده است که حجم عرضه‌ی گوشی‌های تاشدنی در سال 2024 با افزایش 11 درصدی به 17.7 میلیون واحد و سهم بازار آن‌ها در سال 2025 به دو درصد برسد.

شرایط و نحوه خرید اقساطی گوشی موبایل سامسونگ و اپل از بای چک 
برای آغاز روند اعتبارسنجی ابتدا به صفحه اصلی سایت بای چک مراجعه و روی منو بای چک کلیک کنید سپس دکمه‌ی ثبت سفارش را بزنید؛ فرم اطلاعاتی را پیش روی خود خواهید داشت با پر کردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید؛ باید اطلاعات مورد نیاز را در زمان ثبت نام با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست را دریافت کنید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک می‌کند، ضمناً نتایج از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص می‌توانید با تلفن 88641965 تماس حاصل فرمایید. 

  • اگر کارمند هستید می‌توانید با پرداخت ماهیانه کمی از حقوق خود کالای مورد نظر را به راحتی خریداری کنید.
  • برای دریافت اعتبار از بای چک، باید 18 سال به بالا باشید.
  • وام خرید کالا فقط برای کالاهای فروشگاه‌های معتبر بای چک می‌باشد.
  • داشتن میانگین قابل‌قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید ، بای چک با توجه به حساب شما مقدار وام بیشتری برای خرید کالاهای بیشتر نیز قرار می‌دهد.
  • درحال‌حاضر داری چک برگشتی فعال نباشید.
  • شما باید داری شغل و سابقه کاری باشید تا بای چک اطمینان از توانایی پرداخت شما داشته باشد.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال اینجا کلیک کرده و پاسخ پرسش خود را در صفحه بازشده جدید بیابید.