اپل در ساخت پنل جلویی آیفون 16 پرو از سامسونگ الهام می‌گیرد؟

اپل در ساخت پنل جلویی آیفون 16 پرو از سامسونگ الهام می‌گیرد؟

غول فناوری مستقر در کوپرتینو داینامیک آیلند را با آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس معرفی کرد و این ویژگی به استاندارد تمام مدل‌های آیفون 15 تبدیل شد. با نگاهی به تصمیمات قبلی شرکت آمریکایی، بعید به‌نظر می‌رسد که به این زودی‌ها تغییری در این وضعیت ایجاد شود؛ اما طبق شایعه‌ای در شبکه اجتماعی ایکس، نمونه‌ی اولیه‌ی آیفون 16 پرو با پانچ هول آزمایش شده است.

شرکت‌هایی نظیر اپل و سامسونگ قبل از تصمیم‌گیری درمورد طرح نهایی، نمونه‌های اولیه‌ی بسیاری را آزمایش می‌کنند تا با اصلاح آن به مدل نهایی برسند. براساس توییتی از حساب ایکس Majin Bu، آیفون 16 پرو و آیفون 16 پرو مکس با دوربین پانچ هول دیده شده‌اند. پانچ هول که نسبت نمایشگر به بدنه را افزایش می‌دهد، پیش‌تر در گوشی‌های رقبای اندرویدی اپل وجود داشته‌اند. نقطه‌ی اشتراک تمام این گوشی‌ها، نداشتن فیس ID است. فیس ID علاوه‌بر دوربین، به حسگرهایی ویژه اتکا می‌کند که درحال‌حاضر امکان انتقال آن‌ها به زیر پنل وجود ندارد.

دوربین پانچ هول برای آیفون 16 پرو و آیفون 16 پرو مکس بدین‌معنی است که اپل باید بتواند برای انتقال فیس ID به زیر نمایشگر، راهکاری بهینه در نظر بگیرد. اپل، جزو چند شرکتی است که مجموعه‌ای از قطعات مانند اسکنر مادون‌قرمز و پروژکتور نقطه‌ای را در اطراف دوربین سلفی قرار می‌دهد که به‌لطف آن‌‌ها امکان تشخیص چهره‌ی مطمئنی فراهم شده است. با فرض اینکه اپل سال آینده گوشی‌های آیفون را به دوربین پانچ هول مجهز کند، باید تغییرات زیادی انجام دهد و راه‌حلی برای فیس آیدی در زیر نمایشگر اتخاذ کند.

مشکل این است که تمام حسگرهایی که تاکنون در زیر نمایشگر تعبیه شده‌اند، کیفیت تصویرشان کاهش یافته است و اگر اپل این مسیر را دنبال کند، امکان دارد قابلیت اطمینان فیس آیدی نیز به‌خطر بیفتد. قیمت گوشی آیفون معمولاً با نوآوری‌های جدید افزایش می‌یابد. حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم اگر اپل دوربین پانچ هول را برای آیفون 16 در نظر بگیرد، چگونه می‌تواند از فیس آیدی مطمئن خود محافظت کند. 

شرایط و نحوه خرید اقساطی گوشی موبایل آیفون 16 پرو اپل از بای چک
برای آغاز روند اعتبارسنجی ابتدا به صفحه اصلی سایت بای چک مراجعه و روی منو بای چک کلیک کنید سپس دکمه‌ی ثبت سفارش را بزنید؛ فرم اطلاعاتی را پیش روی خود خواهید داشت با پر کردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید؛ باید اطلاعات مورد نیاز را در زمان ثبت نام با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست را دریافت کنید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک می‌کند، ضمناً نتایج از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص می‌توانید با تلفن 88641965 تماس حاصل فرمایید. 

  • اگر کارمند هستید می‌توانید با پرداخت ماهیانه کمی از حقوق خود کالای مورد نظر را به راحتی خریداری کنید.
  • برای دریافت اعتبار از بای چک، باید 18 سال به بالا باشید.
  • وام خرید کالا فقط برای کالاهای فروشگاه‌های معتبر بای چک می‌باشد.
  • داشتن میانگین قابل‌قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید ، بای چک با توجه به حساب شما مقدار وام بیشتری برای خرید کالاهای بیشتر نیز قرار می‌دهد.
  • درحال‌حاضر داری چک برگشتی فعال نباشید.
  • شما باید داری شغل و سابقه کاری باشید تا بای چک اطمینان از توانایی پرداخت شما داشته باشد.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال اینجا کلیک کرده و پاسخ پرسش خود را در صفحه بازشده جدید بیابید.