سوالات متداول

تاییدیه بای چک پس از ثبت درخواست خرید اقساطی، ظرف حداکثر 72 ساعت به شما ارائه خواهد شد.

معدل حساب مد نظر بای چک متغیر است زیرا بستگی به مبلغ و سقف خرید مشتری دارد.

خیر، هر کسی صرف داشتن مدارک مورد نیاز و شرایط ثبت نام می‌تواند برای خرید اقساطی از طریق بای چک اقدام کند.

پس از قبولی و دریافت تاییدیه از بای چک، مسئولیت کلیه‌ی مسائل مربوط به کالا با فروشگاه است.

بای چک با تمام فروشگاه‌هایی که کالای مصرفی می‌فروشند و دارای جواز کسب و مستندات شغلی کامل هستند، همکاری می‌کند. پس از ثبت درخواست برای همکاری با بای چک، کارشناسان ما ضمن بررسی مدارک و مشخص کردن توان و اهمیت فروشگاه، درخواست‌ همکاری شما را می‌پذیرند.

تمام کسبه بخش حقیقی و حقوقی می‌توانند با درج درخواست همکاری با بای چک علاوه بر فروش نقدی، خدمات و کالای خود را به صورت اقساط با تاییدیه بای چک در اختیار تمام مشتریان قرار دهند. در این روش صاحب فروشگاه به هیچ وجه تعهدی در قبال وصول اسناد مشتری ندارد و تمام مراحل اعتبارسنجی از طریق بای چک و توسط کارشناسان اعتبارسنجی انجام می شود و در نهایت سقف تسهیلات توسط بای چک تعیین می‌گردد. هرگونه تعهد مربوط به خود بای چک است و پس از تائید مشتری و مراجعه به فروشگاه، کالا طبق فرمول هماهنگ شده با بای چک توسط فروشگاه به مشتری عرضه و پیش پرداخت و چک دریافت می‌گردد.

برای آغاز روند اعتبارسنجی باید اطلاعات مورد نیاز را در زمان ثبت نام را به دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست را دریافت کنید. پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید. ضمناً نتایج از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد. لذا خواهشمند است اطلاعات شخصی خود را با دقت وارد نمایید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک می‌کند. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص می‌توانید با تلفن 02142487000 تماس حاصل فرمایید.

سود متعلقه به کالاها توسط فروشگاه‌های زیر مجموعه به مشتریان اعلام می‌شود و در تمامی فروشگاه‌ها یک محاسبه‌گر اقساط نیز تعبیه شده که می‌توانید از طریق فروشگاه موردنظر، اقساط خود را محاسبه کنید.

کسانی که دسته چک دارند می‌توانند از تمام فروشگاه‌های زیر مجموعه بای چک تنها با داشتن این شرایط اقدام به خرید اقساطی با چک کنند:
1. داشتن قدمت قابل قبول حساب جاری
2. داشتن گردش حساب مقبول
3.نداشتن چک برگشتی فعال
4. داشتن نسبت قابل قبول بین مبلغ خرید با گردش حساب جاری

تاییدیه بای چک و سقف خرید شما بستگی به اعتبار حساب جاری معرفی شده و حجم گردش حساب شما دارد.

در زمان ثبت نام باید نحوه خرید را "کسر از حقوق"، انتخاب ‌کنید، سپس از محل کار خود نامه‌ای مبنی بر تعهد پرداخت اقساط دریافت کرده و به فروشگاه مد نظر همراه با یک برگ چک یا سفته به مبلغ کل اقساط ارائه دهید.

شما باید اقساط خود را در شماره حساب معرفی شده در برگه تعهد پرداخت اقساط در موعد مقرر واریز کرده و به بای چک اعلام کنید. پس از پایان اقساط، چک یا سفته شما توسط فروشگاه عودت داده می‌شود.

دریافت کسر از حقوق فقط جهت تضمین پرداخت اقساط شماست و اقساط توسط شما پرداخت می‌شود و بای چک اقساط معوقه را "از طریق کسر از حقوق" وصول می‌کند.

شما برای ثبت نام می‌توانید از طریق مراجعه به صفحه اصلی و بخش ثبت نام اقساطی و یا دریافت تاییدیه بای چک در سایر مطالب سایت، در سایت ما تنها با چند کلیک ساده نام نویسی کنید.

برای خرید با سفته شما باید پس از محاسبه کل اقساط شما از طرف فروشگاه زیرمجموعه یک برگ سفته همراه با فرم تعهد پرداخت اقساط در موعد مقرر به فروشگاه مورد نظر، ارائه کنید.

شما متعهد می‌گردید که قسطتان را به حساب معرفی شده در فرم تعهد واریز نمایید و شرکت بای چک را مطلع سازید. پس از پایان اقساط شما می توانید سفته خود را از فروشگاه دریافت نمایید.

شما برای خرید اقساطی باید دارای این شرایط باشید:

1- داشتن قدمت حساب
2- داشتن معدل حساب مقبول و متناسب با خرید شما
3- شغل و سابقه کاری
4- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی

بله، شما از سراسر ایران حتی روستا‌های دور افتاده می‌توانید از طریق بای چک برای خرید اقساطی اقدام کنید.


سوالات خود را بپرسید