سامانه اقساطی بای چک

سکوی پرتاب کسب و کار
فروش اینترنتی و حضوری

 

چنانچه در هر نقطه از ایران دارای وبسایت و یا فروشگاه فیزیکی بوده و با توجه به اقبال عمومی فروش شرایطی کالا در بین آحاد مردم مایل به عرضه اجناس خود به صورت اقساط هستید (بدون اینکه هیچ تعهدی در مورد وصول اقساط و یا چکهای مشتری داشته باشید!) ، سامانه بای چک با اعطای این فرصت به شما تاثیر شگفت انگیزی در فروش محصولاتتان خواهد داشت . لطفا اطلاعات زیر را وارد نموده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید همچنین تلفن  02188641959 در خدمت شماست.

 

شرایط همکاری

قوانین و شرایط بای چک برای فروشگاه‌ها در راستای حفظ اعتماد کاربران به فروشگاه‌های معرفی شده توسط بای چک بنا شده است. لذا این شرایط و قوانین به‌عنوان یک قرارداد الزام‌آور بر روابط بین بای چک و فروشندگان حاکم خواهد بود و لازم است فروشندگان محترم پیش از اقدام به درخواست همکاری ، این شرایط را به‌دقت مطالعه فرمایند. در غیر این صورت امکان همکاری با بای چک را نخواهند داشت.

فروشگاه های اینترنتی

لازم است فروشگاه شما قبل از عضویت در بای چک نماد اعتماد الکترونیک خود را دریافت کرده باشد. در صورتی که نماد اعتماد الکترونیک فروشگاهی منقضی شود، فروشگاه ملزم است نسبت به تمدید آن اقدام نماید .
- محصولات دارای شناسه کالا
- بروز بودن قیمت‌ها
- رعایت عرف، اخلاق و صداقت در محتوا
- رعایت اخلاق، احترام و صداقت در ارتباطات
-موجه از نظر قوانین تجارت الکترونیک

توجه

مسئول فروشگاه سابقه چک برگشتی نداشته باشد.
جواز های ذکر شده مربوط به صنفی باشد که همان کالا را عرضه مینمایید
چنانچه دارای فروشگاه فیزیکی و اینترنتی نیستید و عمده ی فروش و فعالیت شما در شبکه های اجتماعی است، میبایست حداقل 20 هزار دنبال کننده داشته باشید.
اخلاق مداری و مشتری مداری از ارکان اصلی بای چک میباشد و در جهت رعایت حقوق و رضایت مشتری ما نیز وظیفه داریم تا بهترین فروشگاه را به مشتری معرفی نماییم.

فروشگاه های فیزیکی

- فروشگاه می بایست حتما جواز کسب و کار و اتحادیه صنف مربوطه را داشته باشد، در صورتی که جواز آماده نمیباشد ، نامه ای که نشان دهد در حال مجوز گرفتن هستید.
- فروشگاه فیزیکی میبایست دارای حسن شهرت و سابقه قابل قبول در منطقه باشد.
- سند مالکیت یا اجاره نامه، اجاره نامه شما می بایست حداقل 3 ماه اعتبار داشته باشد.

اشخاص حقوقی

آگهی تاسیس
آخرین روزنامه رسمی
کپی اساسنامه

بارگزاری مجدد