درباره تهران ملودی

تهران ملودی به عنوان پیشروترین عرضه کننده ساز و ادوات موسیقی، لوازم استودیویی و تجهیزات صدابرداری، فعالیت خود را در سال ۱۳۸۸ با افتتاح وبسایت خود شروع کرد. وبسایتی که از ابتدا به دنبال اهداف بزرگی بود. جایی که کاربران به راحتی بتوانند اطلاعات لازم را در مورد کالاهای مورد نظر، با تنوع بی نظیری از برندها کسب کنند، آن ها را با یکدیگر مقایسه کنند و با تغییر در الگوهای قدیمی خرید و پرهیز از سفرهای درون و برون شهری خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهند و در سریعترین زمان ممکن، محصولات مورد نظر خود را دریافت کنند.

فروشگاه حضوری

کسب اطلاعات لازم در مورد کالاها از طریق بررسی های تخصصی و اطلاعات موجود در وبسایت امکان پذیر است. اما اگر به راهنمایی بیشتری احتیاج داشته باشید به راحتی می توانید با مراجعه به تنها فروشگاه حضوری و یا برقراری تماس تلفنی، از راهنمایی و تجربیات متخصصین این فروشگاه بهره مند شوید. اما این تمام ماجرا نیست، چرا که تیم بزرگ تهران ملودی، در تمامی مراحل مشاوره، انتخاب، خرید و خدمات پس از فروش در کنار شما خواهد بود.

چرا تهران ملودی

اطمینان از اصالت کالاها با مناسب ترین قیمت، ارائه اطلاعات، راهنمایی های لازم و گارانتی پس از فروش، وجوه اصلی تمایز تهران ملودی با سایر فروشگاه های مشابه و علت اصلی اطمینان و مراجعه افراد تا جایی خواهد بود که از تهران ملودی به عنوان مرجع اصلی کسب اطلاعات محصولات و قیمت ها یاد می شود. از یک هنرجوی تازه کار موسیقی گرفته تا حرفه ای ترین صدابرداران و تولید کنندگان موسیقی، همگی مخاطبان تهران ملودی هستند .

هدف تهران ملودی

تهران ملودی همواره با ارائه جدیدترین محصولات روز دنیا از معتبرترین برندهای جهان در تلاش بوده است تا شخصیت واقعی خود را که تماما از جنس پیشرفت است به اثبات برساند. اما این تمام آن چیزی نیست که تهران ملودی به دنبال آن است، بلکه بالابردن سطح فنی و دانش عملی دنبال کنندگان این عرصه، یکی از مهمترین اهداف به شمار می رود. فعالیت مستمر در شبکه های اجتماعی و ارائه اطلاعات و آموزش های مرتبط، فعالیت بخش وبلاگ در دسته بندی های متنوع و بی نظیر، پشتیبانی ایمیلی و… بخشی از فعالیت های این فروشگاه در دستیابی به اهداف ذکر شده است.

همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید: