چرا این فروشگاه ایجاد شد؟

راستش رو بخواهید بعد از بررسی سایت های مختلف که در زمینه موبایل،لپ تاپ و کامپیوتر فعالیت داشتند به این نتیجه رسیدیم که اکثر فروشگاه های اینترنتی صرفا وارد بازار رقابت شده اند و هیچ تمرکزی روی کیفیت و ارائه اطلاعات صحیح و کارآمد قبل از خرید به مشتری نیستند . بنابراین ما به فکر ایجاد فروشگاهی شدیم فارغ از هیچ گونه حاشیه ای و در جهت ارتقاء اطلاعات کاربران عزیز در زمینه موبایل،لپ تاپ و کامپیوتر و ایجاد محیطی امن برای ارسال نظرات و تجربیات خودشون از استفاده کاربری ، پیش از خرید .

قیمت ، قیمت ، قیمت !

شاید مهمترین موضوع برای کاربرانی که قصد خرید دستگاه جدید خودشون رو دارند در وهله اول قیمت دستگاه باشه . یه خبر خوب راستین تجارت مهام توسط ایجاد ارتباط با مراجع قانونی ورود تجهیزات و دستگاه های الکترونیک به کشور ، این امکان رو فراهم کردی خدمتی رو ایجاد کنه که بدون هیچ حاشیه ای قیمت مناسب رو به کاربر ارائه بده .

چرا باید از کالای دیجیتال راستین تجارت مهام خرید کنم ؟

یکی از مهمترین سوالاتی که میشه از یه فروشگاه قبل از خرید پرسید همین قضیه است . طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده فروشگاه های اینترنتی در زمینه تکنولوژی برای رقابت با همدیگر قیمت محصولاتشون رو به حدی پایین آوردن که سود بسیار ناچیزی نصیب اون فروشگاه میشه و در نتیجه کیفیت ارائه خدمات به مشتری کم کم و به مرور زمان از بین میره و فروشگاه قدرت خودش رو در ارائه هرچه بهتر خدمات از دست میده . ما همچین قصدی نداریم و میخواهیم یه محیط امن برای کاربر ایجاد کنیم که هدف فقط جیب مشتری نباشه و مشتری ها حتی بعد از خرید باز هم مهره اصلی فروشگاه هستند و میتونن از خدماتی که براتون شرح میدیم استفاده کنند :

1 _ مشاوره و پشتیبانی تخصصی یک ماهه پس از خرید :

مشتری های عزیز به مدت یکماه میتونن از این خدمات استفاده کنن و تیم دستیار هم با تمام وجود بهشون کمک میکنه .

2 _ اطلاع رسانی پیش از خرید :

شما میتونید توی سایت از اطلاعات محصولات که به صورت حرفه ای برای راحتی شما طراحی شده استفاده کنید و آگاهی خودتون رو ببرید بالا.

3 _ مشاوره پیش از خرید :

شاید قصد خرید دستگاهی رو دارید ولی بین چند گزینه دودل شدید ، ما بهتون کمک میکنیم که بهترین و مناسب ترین گزینه رو انتخاب کنید فقط کافیه به فروشگاه ما بیاید و از کارشناسان فروش ما درخواست مشاوره کنید.

4 _ هدایای ویژه بصورت دوره ای :

کالای دیجیتال راستین تجارت مهام چندین هدیه ویژه رو برای شما در نظر گرفته که در طول مدت فعالیتش بصورت دوره ای توی سایت قرارشون میدیم .

5 _ امکان تحویل حضوری سفارشات :

خیلی جالبه که شما سفارشتون رو اینترنتی ثبت کنید و بصورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنید و محصولتون رو تحویل بگیرید .

6_ خدمات تعمیرات و خدمات پس از فروش :

کالای دیجیتال راستین تجارت مهام با کادری مجرب و ماهر تعمیرات انواع موبایل،لپ تاپ و کامپیوتر آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی ست.

همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید: