ایران تایمر

ساعت مردانه و زنانه کلاسیک

درباره ایران تایمر

مجموعه ایران تایمر در سال 1389 بصورت رسمی شروع به فعالیت کرد و تا به امروز علاوه بر جمع آوری بیش از 50,000 مدل ساعت اورجینال، توانسته هرآنچه شما نیاز دارید در مورد دنیای ساعت ها بدانید در اختیار شما قرار دهد.

مجموعه ایران تایمر به صورت حرفه ای در زمینه فروش آنلاین ساعت های اورجینال همراه با گارانتی بین المللی توانسته اولین سایت مرجع در این زمینه باشد .

با توجه به مشغله های امروزی و زمان کم برای خرید، ایران تایمر توانسته است با سریع ترین مراحل پیگیری و ارسال به موقع و رایگان، خرید کردن را برای شما سریع، به صرفه و آسان کند.

از زمانی که فاکتور شما داخل سایت ایران تایمر ثبت میگردد، تمامی مراحل تایید فاکتور، زمان دقیق ارسال و قرار دادن کد رهگیری پستی برای عزیزانی که دیگر شهر ها هستند SMS میشود. تمامی محصولات قبل از ارسال از نظر ظاهری و کارکرد توسط کارشناسان چک شده و محصول شما بعد از تایید سلامت، وکیوم میشود و در جعبه مخصوص همان برندی که خریداری کرده اید همراه با گارانتی قرار داده می شود.

در آخر شما بسته خود را در جعبه های مخصوص ایران تایمر با بسته بندی مناسب تحویل خواهید گرفت.

خدمات ایران تایمر

ارتباط راحت با نمایندگی هر برند : با توجه به محصولات متنوعی که در بازار بصورت اورجینال و غیراورجینال وجود دارد و باعث حس تردید در شما میشود، برای آسودگی خاطر شما ویژگی ضمانت اصل بودن ساعت ها را با دسترسی راحت به نمایندگی واردکننده هر برند داخل ایران قرار داده شده تا با برقراری ارتباط با آنها از قیمت مناسب (طبق تعرفه ی نمایندگی و اتحادیه) و اصل بودن ساعتتان اطمینان حاصل کنید.

انتخاب بین 3 محصول درب منزلتان : چرا شما به بازار برای خرید مراجعه کنید؟ ایران تایمر بازار را درب منزل شما میاورد تا انتخابتان را با خیال آسوده انجام دهید . شما میتوانید با انتخاب 3 محصولی که در خرید بین آنها تردید دارید، آنها را درب منزل دریافت کرده و پس از نهایی شدن خریدتان، تنها محصولی که مورد تاییدتان بوده خریداری کنید.

محصول فروخته شده پس گرفته میشود : اگربه هر دلیلی محصول خریداری شده مورد پسندتان نبوده میتوانید به راحتی محصول را  تعویض یا حتی مرجوع کنید.

همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید: