آیا تاکنون با مشکلاتی مانند عدم تامین سرمایش و گرمایش کافی در فضاهای مختلف ساختمان، عدم آشنایی با ویژگی های فنی و گارانتی محصول مورد نیاز، قیمت های نامناسب تجهیزات و ... مواجه شده اید؟ اغلب مردم بارها با چنین تجربه هایی هنگام خرید تجهیزات تأسیسات برای ساختمان های مسکونی، اداری و حتی در پروژه های کوچک و بزرگ ساختمانی رو به رو شده اند. مجموعه دماتجهیز انتخاب دقیق و هوشمندانه برند، ظرفیت، مشخصات فنی، مدل و قیمت مناسب انواع تجهیزات تاسیساتی، سرمایشی و گرمایشی مورد نیاز شما را آسان می نماید.

با دماتجهیز آشنا شوید

دماتجهیز از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه ارائه راهکارهای بهینه انتخاب و تأمین انواع تجهیزات سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع (HVAC) برای مصرف کنندگان و پروژه های ساختمانی آغاز نموده است.

دماتجهیز همچنین با مطالعه روش های نوین تجارت الکترونیک و نگاهی به آینده، مسیر موفقیت برند خود را به عنوان اولین استارتاپ تخصصی عرضه تجهیزات تأسیسات در کشور از سال 1383 با راه اندازی جامع ترین وب سایت فروش تخصصی انواع تجهیزات تهویه مطبوع (HVAC)، گرمایشی و موتورخانه، تجهیزات استخر، سونا و جکوزی، تجهیزات کنترل و ایمنی و محصولات دماتجهیز در 6 بخش و 73 گروه ترسیم نمود.


درباره دما تجهیز

 دماتجهیز اولین (از سال 1383) و پربیننده ترین مرجع تخصصی فروش انواع تجهیزات تاسیسات مکانیکی (HVAC) (براساس داده های سایت جهانی Alexa.com) در خاورمیانه با بیش از 10,000 بازدید کننده روزانه (طبق آمار گوگل آنالیتیکس) می باشد و به عنوان "فروشگاه اینترنتی تجهیزات تأسیسات" یکی از اولین سایت های فروشگاهی کشور بوده که موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیک گردیده است.
 
رتبه سایت دماتجهیز در سایت الکسا

این مجموعه تخصصی و پیشرو با ارائه هزاران محصول معتبر از تجهیزات صنعت تأسیسات و درج کامل ترین و جامع ترین اطلاعات و مشخصات فنی، ویژگی‌ها و راهنمای انتخاب محصول، قیمت های به روز شده، ارسال سریع و گارانتی شرکتی محصولات ارائه شده، توسعه بخش های مختلف فروش، واردات و بازرگانی، تولید سفارشی محصولات برند دماتجهیز، روابط عمومی و توسعه تیم فروش، آی تی، دیجیتال مارکتینگ، فعالیت در شبکه های اجتماعی، همراه شما در انتخاب و خرید تجهیزات عمومی و تخصصی تاسیسات میباشد.
بدیهی است با توجه به تنوع و گستردگی محصولات و برندهای ارائه شده در دماتجهیز از یک طرف و توانایی این مجموعه در ارائه بیشترین تخفیف ها همراه با گارانتی اصلی و شرکتی کلیه محصولات (به دلیل ارتباطات و سفارشات مداوم دماتجهیز با تولید کنندگان و واردکنندگان معتبر)، شما می توانید کلیه تجهیزات مورد نیاز تهویه مطبوع، گرمایشی و موتورخانه (HVAC)، تجهیزات کنترل، استخر، سونا و جکوزی، اعلام و اطفاء حریق و ...، را در سراسر کشور در سریع ترین زمان از دماتجهیز تهیه نموده و خود را از دردسرهای تماس و پیگیری با فروشندگان مختلف معاف نمایید.
همین حالا سفارش خود را ثبت نمایید: