اپل همچنان بالاتر از سامسونگ؛ برند آمریکایی رهبر مطلق بازار است

اپل همچنان بالاتر از سامسونگ؛ برند آمریکایی رهبر مطلق بازار است

فروش گوشی‌های هوشمند در سه‌ماهه‌ی سوم سال جاری (جولای تا سپتامبر) در ایالات‌ متحده با رشد 21 درصدی نسبت‌ به سه‌ماهه‌ی دوم به 31 میلیون دستگاه رسید. از مهم‌ترین دلایل رشد فروش گوشی در بازار آمریکا می‌توان به عرضه‌ی سری آیفون 15 که حدود 34 درصد از سهم کلی فروش گوشی آیفون را در این کشور به‌خود اختصاص داده اشاره کرد. البته میزان فروش آیفون در سه‌ماهه‌ی سوم سال جاری نسبت‌به بازه‌ی زمانی مشابه سال قبل 5 درصد کاهش یافته است. اگرچه قیمت گوشی آیفون 15 و به‌خصوص مدل‌های پرو این محصول درمقایسه با بسیای از محصولات میان‌رده و پایین‌رده زیاد است، تبلیغات اپراتورها به اپل کمک کرد تعداد بیشتری گوشی بفروشد. به‌هرحال فروش این محصولات در اواخر سه‌ماهه‌ی سوم سال جاری باعث شد با کاهش 8  درصدی نسبت‌ به بازه‌ی زمانی مشابه سال 2022 به 17.2 میلیون دستگاه برسد.

اپل همچنان بالاتر از سامسونگ؛ برند آمریکایی رهبر مطلق بازار است

غول فناوری کره‌ای در سه‌ماهه‌ی سوم 6.8 میلیون گوشی هوشمند روانه‌ی بازار کرد که گلکسی زد فلیپ 5 و گلکسی زد فولد 5 حدود 20 درصد از حجم فروش این شرکت را به‌خود اختصاص دادند. درواقع سهم بازار گوشی سامسونگ در ایالات‌ متحده دربخش گوشی‌های تاشدنی 87 درصد است. موتورولا از سه‌ماهه‌ی دوم 2022 تا کنون، بهترین فروش خود را در سه‌ماهه‌ی سوم سال جاری تجربه کرده و با رشد 14 درصدی درمقایسه با سال گذشته اکنون 9 درصد بازار را دراختیار دارد.

اپل همچنان بالاتر از سامسونگ؛ برند آمریکایی رهبر مطلق بازار است

TCL و گوگل به‌ترتیب با فروش 1.3 میلیون و 1.2 میلیون گوشی هوشمند در سه‌ماهه‌ی سوم 2023، هرکدام حدود 4 درصد از سهم بازار آمریکا را دراختیار دارند. براساس اعلام Canalys، بازار گوشی‌های هوشمند ایالات‌ متحده درحال تثبیت است و انتظار نمی‌رود در سه‌ماهه‌ی چهارم سال جاری تغییر چشمگیری در آن ایجاد شود. Canalys سال 2024 را سال بهبود جزئی در بازار موبایل می‌داند. جالب اینکه شرکت تحقیقاتی Canalys اعلام کرده روند روبه‌رشدی در خرید گوشی‌های قدیمی، گوشی‌های بازسازی‌شده و نگه‌داری دستگاه‌های فعلی برای مدت طولانی‌تر مشاهده می‌کند. بنابراین تعداد افرادی که گوشی‌های جدید خریداری می‌کنند، کاهش یافته است.

شرایط و نحوه خرید اقساطی گوشی موبایل آیفون اپل از بای چک
برای آغاز روند اعتبارسنجی ابتدا به صفحه اصلی سایت بای چک مراجعه و روی منو بای چک کلیک کنید سپس دکمه‌ی ثبت سفارش را بزنید؛ فرم اطلاعاتی را پیش روی خود خواهید داشت با پر کردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید؛ باید اطلاعات مورد نیاز را در زمان ثبت نام با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست را دریافت کنید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک می‌کند، ضمناً نتایج از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص می‌توانید با تلفن 88641965 تماس حاصل فرمایید. 

  • اگر کارمند هستید می‌توانید با پرداخت ماهیانه کمی از حقوق خود کالای مورد نظر را به راحتی خریداری کنید.
  • برای دریافت اعتبار از بای چک، باید 18 سال به بالا باشید.
  • وام خرید کالا فقط برای کالاهای فروشگاه‌های معتبر بای چک می‌باشد.
  • داشتن میانگین قابل‌قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید ، بای چک با توجه به حساب شما مقدار وام بیشتری برای خرید کالاهای بیشتر نیز قرار می‌دهد.
  • درحال‌حاضر داری چک برگشتی فعال نباشید.
  • شما باید داری شغل و سابقه کاری باشید تا بای چک اطمینان از توانایی پرداخت شما داشته باشد.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال اینجا کلیک کرده و پاسخ پرسش خود را در صفحه بازشده جدید بیابید.