باگ جدید توییتر، توییت‌های حذف‌شده را به‌صورت خودکار بازیابی می‌کند

باگ جدید توییتر، توییت‌های حذف‌شده را به‌صورت خودکار بازیابی می‌کند

برخی کاربران توییتر اخیراً گزارش مشکل بازیابی توییت‌های پاک شده را داده‌اند. درحالی‌که میزان گستردگی این مشکل هنوز مشخص نیست، توصیه می‌شود در صورت حذف پست‌های خود در شبکه‌ی اجتماعی تحت مالکیت ایلان ماسک، بار دیگر توییت‌ها یا ریتویت‌هایتان را بررسی کنید؛ زیرا احتمال دارد پاک نشده باشند!

جیمز وینسنت از ورج، دو هفته پیش تمام توییت‌هایش را حذف کرد. اما امروز،در کمال تعجب متوجه شد که تعدادی از توییت‌های حذف‌شده‌اش، بازیابی شده‌اند و دورباره نمایش داده می‌شوند. به‌گفته‌ی وینسنت، برخی توییت‌های احیاشده مرتبط به سال 2020 هستند. وینسنت با بررسی‌های بیشتر وضعیت متوجه شد، او تنها کسی نیست که شاهد باگ توییتر بوده و افراد دیگری هم مشکل بازیابی خودکار توییت‌های حذف‌شده را تجربه‌ کرده‌اند. درواقع کاربران توییتر ده‌ها هزار پست را پس‌ از حذف کامل، بار دیگر مشاهده کرده‌اند.

دیک مورل هفته‌ی گذشته در شبکه‌ی اجتماعی Mastodon پستی به اشتراک گذاشت مبنی‌بر اینکه از 38 هزار توییتی که حذف کرده، 34 هزار مورد بازیابی شده‌اند. وینست خاطرنشان کرد دانستن میزان گستردگی باگ بازیابی توییت‌های حذف‌شده، یا دلیل آن بسیار دشوار است. به‌هرحال گزارش‌های متعدد در وب‌سایت‌های فناوری نشان می‌دهد افراد بسیار زیادی با این مشکل مواجه شده‌اند.

به‌نقل از 9to5Mac، یکی از دلایل احتمالی ایجاد باگ بازیابی توییت‌های حذف‌شده، بروز اشکال در روش عملکرد ابزارهای متفرقه‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد توییت‌های خود را حذف کنند. بروز مشکل در سرورهای توییتر نیز می‌تواند دلیل دیگری برای ایجاد باگ مذکور باشد. آیا شما کاربران بای چک هم تجربه‌ی این موضوع را داشته‌اید که توییت‌های حذف‌شده دوباره بازیابی شوند؟ تجربه‌ی خود را در نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید!

شرایط و نحوه خرید اقساطی کالا و محصولات از بای چک
برای آغاز روند اعتبارسنجی ابتدا به صفحه اصلی سایت بای چک مراجعه و روی منو بای چک کلیک کنید سپس دکمه‌ی ثبت سفارش را بزنید؛ فرم اطلاعاتی را پیش روی خود خواهید داشت با پر کردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید؛ باید اطلاعات مورد نیاز را در زمان ثبت نام با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست را دریافت کنید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک می‌کند، ضمناً نتایج از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص می‌توانید با تلفن 88641965 تماس حاصل فرمایید. 

  • اگر کارمند هستید می‌توانید با پرداخت ماهیانه کمی از حقوق خود کالای مورد نظر را به راحتی خریداری کنید.
  • برای دریافت اعتبار از بای چک، باید 18 سال به بالا باشید.
  • وام خرید کالا فقط برای کالاهای فروشگاه‌های معتبر بای چک می‌باشد.
  • داشتن میانگین قابل‌قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید ، بای چک با توجه به حساب شما مقدار وام بیشتری برای خرید کالاهای بیشتر نیز قرار می‌دهد.
  • درحال‌حاضر داری چک برگشتی فعال نباشید.
  • شما باید داری شغل و سابقه کاری باشید تا بای چک اطمینان از توانایی پرداخت شما داشته باشد.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال اینجا کلیک کرده و پاسخ پرسش خود را در صفحه بازشده جدید بیابید.