گلکسی واچ 5 سامسونگ به ابزار بررسی سلامت باتری مجهز می‌شود

گلکسی واچ 5 سامسونگ به ابزاری برای بررسی سلامت باتری مجهز خواهد شد

عمر باتری یکی از ضعف‌های گلکسی واچ 5 سامسونگ محسوب می‌شود و علیرغم ادعای غول فناوری کره‌ای مبنی‌بر بهره‌مندی از باتری ارتقایافته، بررسی کارشناسان نشان داد جدیدترین ساعت‌ هوشمند سامسونگ در زمینه‌ی شارژدهی چنگی به دل نمی‌زند. براساس گزارش theverge، سامسونگ ابزار جدیدی را اضافه خواهد کرد که به کاربر امکان بررسی سلامت باتری گلکسی واچ 5 را از طریق گوشی هوشمند می‌دهد. این ابزار جدید راهکاری برای رفع مشکل شارژدهی نیست، اما حداقل اطلاعات اضافه‌ای درمورد باتری گلکسی واچ ۵ ارائه می‌دهد.

قابلیت جدید Connected Device Diagnotics هنوز به‌صورت عمومی فعال نشده، اما جزئیات آن در اپلیکیشن Samsung Members قابل‌مشاهده است. ابزار مذکور علاوه‌بر بررسی وضعیت سلامت باتری، آزمایش‌هایی روی نمایشگر لمسی و سایر بخش‌های گلکسی واچ 5 انجام می‌دهد تا مطمئن شوید که ساعت درست کار می‌کند. به‌روزرسانی جدید پشتیبانی از برنامه‌ی Camera Controller را نیز برای سری گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 5 اضافه خواهد کرد. این ویژگی که هفته‌ی گذشته معرفی شد، به شما امکان می‌دهد بزرگ‌نمایی دوربین گوشی را مستقیماً از طریق ساعت کنترل کنید.

درحال‌حاضر جزئیات زیادی درمورد ابزار بررسی سلامت باتری گلکسی واچ 5 منتشر نشده است. علاوه‌براین اطلاع نداریم که این ویژگی در انحصار گوشی‌های سامسونگ است یا خیر.

شرایط و نحوه خرید اقساطی ساعت هوشمند گلکسی واچ 5 سامسونگ از بای چک
برای آغاز روند اعتبارسنجی ابتدا به صفحه اصلی سایت بای چک مراجعه و روی منو بای چک کلیک کنید سپس دکمه‌ی ثبت سفارش را بزنید؛ فرم اطلاعاتی را پیش روی خود خواهید داشت با پر کردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید؛ باید اطلاعات مورد نیاز را در زمان ثبت نام با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست را دریافت کنید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک می‌کند، ضمناً نتایج از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص می‌توانید با تلفن 88641965 تماس حاصل فرمایید. 

  • اگر کارمند هستید می‌توانید با پرداخت ماهیانه کمی از حقوق خود کالای مورد نظر را به راحتی خریداری کنید.
  • برای دریافت اعتبار از بای چک، باید 18 سال به بالا باشید.
  • وام خرید کالا فقط برای کالاهای فروشگاه‌های معتبر بای چک می‌باشد.
  • داشتن میانگین قابل‌قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید ، بای چک با توجه به حساب شما مقدار وام بیشتری برای خرید کالاهای بیشتر نیز قرار می‌دهد.
  • درحال‌حاضر داری چک برگشتی فعال نباشید.
  • شما باید داری شغل و سابقه کاری باشید تا بای چک اطمینان از توانایی پرداخت شما داشته باشد.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال اینجا کلیک کرده و پاسخ پرسش خود را در صفحه بازشده جدید بیابید.