سامسونگ گلکسی زد فولد 5 را به لولای 360 درجه مجهز خواهد کرد

سامسونگ گلکسی زد فولد 5 را به لولای 360 درجه مجهز خواهد کرد

براساس گزارش Theverge، سامسونگ در نمایشگاه CES 2023 از نمایشگر جدیدی رونمایی کرده است که Flex In & Out نام دارد و 360 درجه می‌چرخد. به این معنا که با گوشی هوشمند تاشدنی طرف هستیم که علاوه‌بر داخل به سمت خارج هم تا می‌شود.

نمایشگر جدید سامسونگ از طراحی متفاوتی برای لولا بهره می‌برد که منجر به کاهش درخورتوجه برآمدگی صفحه‌نمایش در ناحیه‌ی لولا می‌شود. به‌نقل از غول فناوری کره‌ای، لولای جدید فشار کمتری به نمایشگر وارد می‌کند. این اولین‌باری نیست که سامسونگ دیسپلی چنین صفحه‌نمایشی معرفی می‌کند. این شرکت در سال 2021 در اجلاس IMID کره‌ی جنوبی نمایشگر مشابهی معرفی کرده بود.

گوشی‌های سری گلکسی زد فولد سامسونگ همچنان به نمایشگری مجهز می‌شود که به‌صورت انحصاری به سمت داخل تا می‌شود. احتمالاً شاهد نمایشگر Flex In & Out در گلکسی زد فولد 5  سامسونگ خواهیم بود. طبق ادعای برخی شایعات منتشرشده، استفاده از لولایی جدید باعث می‌شود برآمدگی نمایشگر گلکسی زد فولد ۵ کمتر از نسل پیشین باشد.

اگرچه ممکن است صفحه نمایش جدید در گلکسی زد فولد ۵ سامسونگ آینده نمایش داده شود. شایعات حاکی از آن است که این دستگاه می تواند به لطف طراحی لولای مشابه، دارای چین و چروک کمتر قابل مشاهده باشد. غول فناوری کره‌ای در تاریخ 1 فوریه طی رویداد گلکسی آنپکد از گوشی‌های سری گلکسی S23 پرده‌برداری خواهد کرد. در این مراسم شاهد رونمایی گوشی تاشدنی نخواهیم بود.

شرایط و نحوه خرید اقساطی گلکسی زد فولد 5 سامسونگ از بای چک
برای آغاز روند اعتبارسنجی ابتدا به صفحه اصلی سایت بای چک مراجعه و روی منو بای چک کلیک کنید سپس دکمه‌ی ثبت سفارش را بزنید؛ فرم اطلاعاتی را پیش روی خود خواهید داشت با پر کردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید؛ باید اطلاعات مورد نیاز را در زمان ثبت نام با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست را دریافت کنید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک می‌کند، ضمناً نتایج از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص می‌توانید با تلفن 88641965 تماس حاصل فرمایید. 

  • اگر کارمند هستید می‌توانید با پرداخت ماهیانه کمی از حقوق خود کالای مورد نظر را به راحتی خریداری کنید.
  • برای دریافت اعتبار از بای چک، باید 18 سال به بالا باشید.
  • وام خرید کالا فقط برای کالاهای فروشگاه‌های معتبر بای چک می‌باشد.
  • داشتن میانگین قابل‌قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید ، بای چک با توجه به حساب شما مقدار وام بیشتری برای خرید کالاهای بیشتر نیز قرار می‌دهد.
  • درحال‌حاضر داری چک برگشتی فعال نباشید.
  • شما باید داری شغل و سابقه کاری باشید تا بای چک اطمینان از توانایی پرداخت شما داشته باشد.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال اینجا کلیک کرده و پاسخ پرسش خود را در صفحه بازشده جدید بیابید.