کامپیوترهای ویندوزی به‌زودی با قابلیتی شبیه AirPlay به‌عنوان گیرنده صوتی گوشی‌های اندرویدی عمل خواهند کرد

گیرنده صوتی گوشی‌های اندرویدی

مایکروسافت به‌زودی ویژگی جالب جدیدی به برنامه‌ی Phone Link ویندوز اضافه می‌کند. قابلیت مذکور مشابه امکان استفاده از مک به‌عنوان گیرنده‌ی Airplay برای دستگاه‌هایی که سیستم‌عامل iOS را اجرا می‌کنند است و به‌زودی با Phone Link امکان پخش صدای گوشی یا تبلت اندرویدی بر روی ویندوز 11 وجود خواهد داشت. مایکروسافت هنوز درمورد قابلیت استفاده از ویندوز به‌عنوان گیرنده‌ی صوتی برای دستگاه‌های اندرویدی صحبت نکرده است؛ اما کاربر توییتر Aggiornamenti Lumia، اخیراً تصویری از نحوه‌ی عملکرد ویژگی مورداشاره به اشتراک گذاشته است. پیشنهاد تغییر دستگاهی که تصمیم دارید صدا از آن پخش شود، در تنظیمات Phone Link دردسترس می‌باشد. پس از فعال شدن، این قابلیت به شما امکان می‌دهد فایل‌های صوتی دستگاه‌های اندرویدی را مشاهده و به آن گوش دهید.

گیرنده صوتی گوشی‌های اندرویدی

به گفته‌ی برخی از کاربران ویندوز در تاپیک توییتر Aggiornamenti Lumia، ظاهراً قابلیت تبدیل شدن ویندوز به گیرنده‌ی صوتی گوشی‌های اندرویدی، برای تعدادی از اعضای منتخب اینسایدر در کانال بتا دردسترس قرار گرفته و این شرکت درحال آزمایش ویژگی مورداشاره است. به‌نظر می‌رسد قابلیت موردبحث همچنان برای بسیاری از کاربران ویندوز اینسایدر نیز فعال نشده ولی امکان دارد فقط به گوشی‌های سامسونگ محدود شود. اسکرین‌شات Phone Link بخش برنامه‌ها را نشان می‌دهد که فقط گوشی‌های سامسونگ (یا سرفیس  Duo) را انتخاب می‌کند و ظاهراً فقط این گوشی‌ها امکان اتصال به Phone Link را دارند. برخی از کاربران اینسایدر ویندوز نیز گزارش داده‌اند که این ویژگی از مدتی قبل برای آن‌ها فعال شده، اما قادر به استفاده از آن نبوده‌اند.

گیرنده صوتی گوشی‌های اندرویدی

براساس گزارش XDA، علاوه‌براین Aggiornamenti Lumia ویژگی Continuity Browser History را برای Phone Hub به نمایش گذاشته است که به کاربر امکان می‌دهد تاریخچه‌ی مرور را بین اندروید و ویندوز به اشتراک بگذارند. به‌نظر می‌رسد این قابلیت به‌طور انحصاری دردسترس کاربران دستگاه‌های سامسونگ قرار می‌گیرد، همانند ویژگی دیگری که اخیراً به این برنامه اضافه شده و کاربران با بهره‌مندی از آن می‌توانند از گوشی سامسونگ خود به‌عنوان نقطه‌ی اتصال بهره ببرند و اینترنت آن را به‌سرعت با کامیپوترهای ویندوزی به‌اشتراک بگذارند. هنوز اطلاعاتی درمورد تاریخ انتشار ویژگی جدید Phone Link ویندوز برای عموم کاربران ارائه نشده است، اما با توجه به این‌که اینتل اخیراً رقیب این برنامه را با نام Unison برای ویندوز معرفی کرده است، جای تعجب نیست اگر مایکروسافت به‌دنبال ارائه‌ی سریع‌تر قابلیت‌های مهم و جدید روی Phone Link باشد.

شرایط و نحوه خرید اقساطی گوشی موبایل از بای چک
برای آغاز روند اعتبارسنجی ابتدا به صفحه اصلی سایت بای چک مراجعه و روی منو بای چک کلیک کنید سپس دکمه‌ی ثبت سفارش را بزنید؛ فرم اطلاعاتی را پیش روی خود خواهید داشت با پر کردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید؛ باید اطلاعات مورد نیاز را در زمان ثبت نام با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست را دریافت کنید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک می‌کند، ضمناً نتایج از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص می‌توانید با تلفن 88641965 تماس حاصل فرمایید. 

  • اگر کارمند هستید می‌توانید با پرداخت ماهیانه کمی از حقوق خود کالای مورد نظر را به راحتی خریداری کنید.
  • برای دریافت اعتبار از بای چک، باید 18 سال به بالا باشید.
  • وام خرید کالا فقط برای کالاهای فروشگاه‌های معتبر بای چک می‌باشد.
  • داشتن میانگین قابل‌قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید ، بای چک با توجه به حساب شما مقدار وام بیشتری برای خرید کالاهای بیشتر نیز قرار می‌دهد.
  • درحال‌حاضر داری چک برگشتی فعال نباشید.
  • شما باید داری شغل و سابقه کاری باشید تا بای چک اطمینان از توانایی پرداخت شما داشته باشد.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال اینجا کلیک کرده و پاسخ پرسش خود را در صفحه بازشده جدید بیابید.