!راه اندازی سایت جدید بای چک

از امروز وب سایت بای چک شکل و شمایل تازه ای به خود می گیرد با امکانات بهتر، دسترسی راحت‌تر و عملکرد سریعتر در اختیار شما مشتریان عزیز قرار خواهد گرفت. این تغییرات در راستای بهبود رابط کاربری، دسترسی سریعتر به بخش های مختلف سایت و راحت‌تر شدن استفاده از امکانات سایت برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است. نسخه جدید سایت امروز مورخه 22 اردیبهشت سال 1401 راه اندازی خواهد شد و ازین پس در سایت جدید با شما در ارتباط خواهیم بود.

از امکانات جدید سایت می توان به بهتر شدن رابط کاربری و راحتی استفاده از سایت، جابجایی سریعتر بین بخش های مختلف سایت و همچنین اضافه شدن پنل مشتریان اشاره کرد. آخرین مورد شاید بزرگترین تغییری باشد که در سایت جدید اتفاق افتاده است. در نسخه قبلی سایت برای مشاهده و پرداخت اقساط، آپلود مدارک یا سفارش کالای موردنظر باید در بخش مخصوص به هرکدام Login انجام می شد؛ اما در نسخه جدید سایت، تمامی این امکانات به صورت مرتب و با دسترسی راحت تر، همگی در یک صفحه در اختیار شما قرار می گیرند. 

ما در بای چک، همواره در تلاشیم تا شما مشتریان عزیز با راحتی و اطمینان خاطر بیشتری کارهای خود را انجام دهید و این سایت جدی نیز قدمی در همین راستا است. در صورت داشتن هر گونه انتقاد، پیشنهاد یا تعریف ;) می توانید از بخش نظرات همین خبر آنها را به گوش ما برسانید.