مک بوک ایر 15 اینچی اپل احتمالاً در WWDC 2023 رونمایی خواهد شد

مک بوک ایر 15 اینچی اپل احتمالاً در WWDC 2023 رونمایی خواهد شد

براساس تحقیقاتی که توسط مؤسسه‌ی مالی و سرمایه‌گذاری مورگان استنلی به اشتراک گذاشته شده، یکی از تأمین‌کنندگان اپل به نام کوانتا کامپیوتر درحال افزایش حجم تولید مک بوک است. این ادعا درحالی مطرح می‌شود که زمان زیادی تا برگزاری WWDC 2023 باقی نمانده، رویدادی که برای رونمایی از مک بوک‌های جدید درنظر گرفته شده است.

اریک وودرینگ، تحلیلگر مورگان استنلی در یادداشت تحقیقاتی روز جمعه که توسط MacRumors به دست آمد، گفت: کوانتا به دنبال «افزایش تک‌رقمی تعداد مک‌ بوک‌هایی است که در فصل دوم 2023 مونتاژ می‌کند.» وودرینگ معتقد است که این افزایش حجم تولید به مک بوک ایر 15 اینچی مرتبط می‌شود.

مارک گورمن افشاگر خوش‌نام بلومبرگ در خبرنامه ماه گذشته خود گفت که اپل لپ‌تاپ موردانتظار مک بوک ایر 15 اینچی را در رویداد WWDC 2023 که ماه آینده برگزار می‌شود، رونمایی خواهد کرد. انتظار می‌رفت مک بوک ایر 15 اینچ با پردازنده‌ی M3 روانه‌ی بازار شود اما درحال‌حاضر افشاگران ادعا می‌کنند این لپ تاپ از «پردازنده‌ی هم‌سطح ‌با M2» بهره می‌برد. طراحی لپ‌تاپ جدید اپل کاملاً مشابه مک بوک ایر 13 اینچ 2022 خواهد بود.

شرایط و نحوه خرید اقساطی لپ‌تاپ مک بوک ایر اپل از بای چک
برای آغاز روند اعتبارسنجی ابتدا به صفحه اصلی سایت بای چک مراجعه و روی منو بای چک کلیک کنید سپس دکمه‌ی ثبت سفارش را بزنید؛ فرم اطلاعاتی را پیش روی خود خواهید داشت با پر کردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید؛ باید اطلاعات مورد نیاز را در زمان ثبت نام با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست را دریافت کنید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک می‌کند، ضمناً نتایج از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص می‌توانید با تلفن 88641965 تماس حاصل فرمایید. 

  • اگر کارمند هستید می‌توانید با پرداخت ماهیانه کمی از حقوق خود کالای مورد نظر را به راحتی خریداری کنید.
  • برای دریافت اعتبار از بای چک، باید 18 سال به بالا باشید.
  • وام خرید کالا فقط برای کالاهای فروشگاه‌های معتبر بای چک می‌باشد.
  • داشتن میانگین قابل‌قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید ، بای چک با توجه به حساب شما مقدار وام بیشتری برای خرید کالاهای بیشتر نیز قرار می‌دهد.
  • درحال‌حاضر داری چک برگشتی فعال نباشید.
  • شما باید داری شغل و سابقه کاری باشید تا بای چک اطمینان از توانایی پرداخت شما داشته باشد.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال اینجا کلیک کرده و پاسخ پرسش خود را در صفحه بازشده جدید بیابید.