پتنت جدید هواوی گوشی تاشویی با نمایشگر سه‌گانه را نشان می‌دهد

گوشی تاشو شیائومی

دفتر مالکیت معنوی چین به‌تازگی پتنت جدیدی از هواوی منتشر کرده است که در آن گوشی هوشمند تاشو جدیدی با طراحی جالب نمایشگر سه‌گانه به چشم می‌خورد. براساس گزارش Huaweicentral، این پتنت با شماره CN217847335U به‌ثبت رسیده و همراه آن نموداری دیده می‌شود. با بررسی جزئیات می‌توان متوجه شد که پتنت جدید هواوی گوشی هوشمند تاشویی را به‌نمایش می‌گذارد که از ساختار سه‌گانه بهره می‌برد. در دستگاه مذکور دو لولا تعبیه شده که یکی در سمت چپ و دیگری راست قرار گرفته‌ است. این لولاها بین محفظه‌ی دوم و قسمت متحرک دوم مجموعه لولای دوم متصل می‌شوند؛ به‌طوری‌که از تاشدن محفظه‌ی دوم و محفظه‌ی سوم دربرابر مجموعه لولای دوم جلوگیری شود.

هواوی با پتنت جدید نشان می‌دهد چگونه می‌توان فرم‌فکتورهای متفاوتی از گوشی‌های تاشو را تولید کرد؛ به‌گونه‌ای که کاربرد خود را حفظ کنند. پیش‌تر نیز TCL‌ گوشی هوشمند تاشویی با نمایشگر سه‌گانه تولید کرده بود؛ اما به‌دلیل ضخامت زیاد کاربردی نبود. درنهایت باید گفت نمایشگرهای تجهیزات الکترونیکی ساخته‌شده طبق پتنت مورداشاره باید به ترتیب خاصی خم شوند تا از حرکت نرم اجزای تاشو اطمینان حاصل شود و عمر محصول افزایش یابد.

درحال‌حاضر هواوی از تولید گوشی هوشمند تاشو مجهز به نمایشگر سه‌گانه خبر نداده است. ازاین‌رو، پیش‌بینی می‌شود که این موضوع به‌عنوان تحقیق منتشر شده است؛ اما احتمالاً در آینده‌ی نزدیک شاهد آن باشیم. اکنون هواوی تعدادی گوشی هوشمند تاشو دارد که شامل میت Xs 2 و میت X2 می‌شود که صفحه‌نمایش دوگانه دارند.

شرایط و نحوه خرید اقساطی گوشی تاشدنی هواوی از بای چک
برای آغاز روند اعتبارسنجی ابتدا به صفحه اصلی سایت بای چک مراجعه و روی منو بای چک کلیک کنید سپس دکمه‌ی ثبت سفارش را بزنید؛ فرم اطلاعاتی را پیش روی خود خواهید داشت با پر کردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید؛ باید اطلاعات مورد نیاز را در زمان ثبت نام با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست را دریافت کنید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک می‌کند، ضمناً نتایج از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص می‌توانید با تلفن 88641965 تماس حاصل فرمایید. 

  • اگر کارمند هستید می‌توانید با پرداخت ماهیانه کمی از حقوق خود کالای مورد نظر را به راحتی خریداری کنید.
  • برای دریافت اعتبار از بای چک، باید 18 سال به بالا باشید.
  • وام خرید کالا فقط برای کالاهای فروشگاه‌های معتبر بای چک می‌باشد.
  • داشتن میانگین قابل‌قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید ، بای چک با توجه به حساب شما مقدار وام بیشتری برای خرید کالاهای بیشتر نیز قرار می‌دهد.
  • درحال‌حاضر داری چک برگشتی فعال نباشید.
  • شما باید داری شغل و سابقه کاری باشید تا بای چک اطمینان از توانایی پرداخت شما داشته باشد.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال اینجا کلیک کرده و پاسخ پرسش خود را در صفحه بازشده جدید بیابید.