خودنمایی پردازنده‌ی M2 Max در بنچمارک‌های گرافیکی؛ مشابه M1 Ultra و ۳۰ درصد سریع‌تر از نسل پیشین

نتایج بنچمارک عملکرد گرافیکی تراشه‌های M2 Pro و M2 Max را نشان می‌دهد

بنچمارک عملکرد گرافیکی تراشه‌های نسل جدید M2 Pro و M2 Max اپل نشان می‌دهد گرافیک 19 هسته‌ای در M2 Pro و M2 Max با پردازنده گرافیکی 38 هسته‌ای در مک‌بوک پروهای جدید تقریباً 30 درصد عملکرد گرافیکی سریع‌تری نسبت‌به M1 Pro و M1 Max ارائه می‌دهند که مطابق با ادعاهای تبلیغاتی اپل است.

براساس گزارش مک‌رومرز و طبق امتیازات Metal، تراشه‌ی پرچم‌دار M1 Ultra که سال گذشته در کامپیوتر مک استودیو استفاده شد همچنان حدود 9٪ قدرت گرافیکی بیشتر درمقایسه با M2 Max دارد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که M1 Ultra و M2 Max در آزمون OpenCL عملکرد تقریباً هم‌سطح دارند. پردازنده‌ی M1 Ultra در آزمون Metal امتیاز 94٬583 را کسب کرده است. M2 Max با امتیاز 86٬805 پایین‌تر از M1 Ultra و بالاتر از M1 Max با امتیاز (64٬708) قرار می‌گیرد. امتیاز ثبت‌شده برای M2 Pro و M1 Pro به ترتیب 52٬691 و 39٬758 است.

طبق اطلاعات گیک‌بنچ، واحد CPU در پردازنده‌های M2 Pro و M2 Max در آزمون تک هسته‌ای و چند هسته‌ای امتیاز تقریبا 1.900 و 15.000 را کسب می‌کند. این یعنی CPU استفاده‌شده در پردازنده‌های جدید اپل حدوداً 20 درصد سریع‌تر از نسل قبل است. غول فناوری مستقر در کوپرتینو از تراشه‌های M2 Pro و M2 Max در مک بوک پرو و مک مینی 2023 استفاده کرده است. پیش‌بینی می‌شود در ماه‌های آینده مک‌های بیشتری به این دو پردازنده مجهز شوند.

شرایط و نحوه خرید اقساطی لپ‌تاپ و مک‌بوک اپل از بای چک
برای آغاز روند اعتبارسنجی ابتدا به صفحه اصلی سایت بای چک مراجعه و روی منو بای چک کلیک کنید سپس دکمه‌ی ثبت سفارش را بزنید؛ فرم اطلاعاتی را پیش روی خود خواهید داشت با پر کردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید؛ باید اطلاعات مورد نیاز را در زمان ثبت نام با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست را دریافت کنید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک می‌کند، ضمناً نتایج از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص می‌توانید با تلفن 88641965 تماس حاصل فرمایید. 

  • اگر کارمند هستید می‌توانید با پرداخت ماهیانه کمی از حقوق خود کالای مورد نظر را به راحتی خریداری کنید.
  • برای دریافت اعتبار از بای چک، باید 18 سال به بالا باشید.
  • وام خرید کالا فقط برای کالاهای فروشگاه‌های معتبر بای چک می‌باشد.
  • داشتن میانگین قابل‌قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید ، بای چک با توجه به حساب شما مقدار وام بیشتری برای خرید کالاهای بیشتر نیز قرار می‌دهد.
  • درحال‌حاضر داری چک برگشتی فعال نباشید.
  • شما باید داری شغل و سابقه کاری باشید تا بای چک اطمینان از توانایی پرداخت شما داشته باشد.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال اینجا کلیک کرده و پاسخ پرسش خود را در صفحه بازشده جدید بیابید.