به‌روزرسانی watchOS 9.5 باعث نمایش رنگ سبز عجیب روی نمایشگر اپل واچ می‌شود

به‌روزرسانی watchOS 9.5 باعث ایجاد رنگ سبز عجیب روی نمایشگر اپل واچ می‌شود

اپل جدیدترین به‌روز‌رسانی watchOS 9.5 را هفته‌ی گذشته با اعمال چند تغییر جدید و بهبود پایداری منتشر کرد. این آپدیت برخی از مشکلات پیشین را برطرف کرد و تجربه‌ی کاربری روان‌تری ارائه داد. بااین‌حال، watchOS 9.5 در برخی اپل واچ‌ها باعث ایجاد مشکل سبز شدن صفحه‌نمایش می‌شود. اگر شما هم جزء کاربرانی هستید که با این مشکل مواجه شده است، این مطلب به شما کمک خواهد کرد.

اپل در کنار watchOS 9.5، جدیدترین به‌روزرسانی iOS 16.5 و iPadOS 16.5 را هم به‌صورت عمومی منتشر کرد. درحالی‌که آپدیت‌های جدید تغییراتی را برای کاربران به ارمغان آورده‌اند، دارندگان آیفون و آیپد پس از نصب این به‌روزرسانی‌ها هنگام استفاده از آداپتور دوربین لاتنینگ به USB 3 با مشکلاتی مواجه شده‌اند. باگ مذکور به کاربران اجازه نمی‌دهد هنگام اتصال میکروفون یا دوربین از طریق دانگل دستگاه‌های خود را شارژ کنند. به‌طور مشابه، WatchOS 9.5 با مشکل ایجاد رنگ سبز روی صفحه‌نمایش اپل واچ مواجه شده است.

طبق گزارش برخی کاربران، اپل واچ آن‌ها پس‌ از به‌روزرسانی watchOS 9.5 رنگ سبز عجیبی را روی نمایشگر نشان می‌دهد. این مشکلات در انجمن‌های ردیت و مک‌رومرز مطرح شد. توصیه می‌شود کاربران آیفون درصورت استفاده از دانگل گوشی خود را فعلاً به iOS 16.5 ارتقا ندهند. افزون‌براین، اگر اپل واچ خود را به watchOS 9.5 آپدیت نکرده‌اید، توصیه می‌کنیم تا زمان رفع مشکل نمایشگر سبز، از انجام اینکار خودداری کنید.

ظاهراً مشکل به‌روزرسانی watchOS 9.5 نوعی باگ نرم‌افزاری است. اگر شما هم با مشکل سبز‌شدن نمایشگر اپل واچ خود مواجه شده‌اید، جای نگرانی نیست. به‌نقل از WccfTech ، تمام مدل‌های اپل واچ که از به‌روزرسانی watchOS 9.5 پشتیبانی می‌کنند، تحت‌تأثیر باگ مورداشاره قرار دارند؛ اما گزارش‌های کمتری برای اپل واچ SE و اپل‌ واچ اولترا نسبت‌به سایر مدل‌ها منتشر شده است. به‌هر‌حال، انتظار داریم غول فناوری مستقر در کوپرتینو مشکل سبز‌شدن نمایشگر اپل واچ را با انتشار آپدیت watchOS 9.6 برطرف کند.

شرایط و نحوه خرید اقساطی ساعت هوشمند اپل واچ از بای چک
برای آغاز روند اعتبارسنجی ابتدا به صفحه اصلی سایت بای چک مراجعه و روی منو بای چک کلیک کنید سپس دکمه‌ی ثبت سفارش را بزنید؛ فرم اطلاعاتی را پیش روی خود خواهید داشت با پر کردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید؛ باید اطلاعات مورد نیاز را در زمان ثبت نام با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست را دریافت کنید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک می‌کند، ضمناً نتایج از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص می‌توانید با تلفن 88641965 تماس حاصل فرمایید. 

  • اگر کارمند هستید می‌توانید با پرداخت ماهیانه کمی از حقوق خود کالای مورد نظر را به راحتی خریداری کنید.
  • برای دریافت اعتبار از بای چک، باید 18 سال به بالا باشید.
  • وام خرید کالا فقط برای کالاهای فروشگاه‌های معتبر بای چک می‌باشد.
  • داشتن میانگین قابل‌قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید ، بای چک با توجه به حساب شما مقدار وام بیشتری برای خرید کالاهای بیشتر نیز قرار می‌دهد.
  • درحال‌حاضر داری چک برگشتی فعال نباشید.
  • شما باید داری شغل و سابقه کاری باشید تا بای چک اطمینان از توانایی پرداخت شما داشته باشد.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال اینجا کلیک کرده و پاسخ پرسش خود را در صفحه بازشده جدید بیابید.