جشنواره اپل را از دست ندهید؛ تخفیف جنجالی هدفون‌های بیتس

جشنواره اپل را از دست ندهید؛ تخفیف جنجالی هدفون‌های جذاب بیتس

برند بیتس (Beats) اپل فروش چندین مدل از هدفون‌ و ایربادهای خود را با تخفیف بسیار جذاب آغاز کرده است. قیمت هدفون بیتس اکنون در سایت رسمی این شرکت و همچنین خرده‌فروشی‌های متفرقه کاهش یافته و خریداران می‌توانند مدل‌های مورد نظرشان را سفارش دهند.

هدفون استودیو پرو بیتس 350 دلار قیمت دارد که اکنون ازطریق آمازون، فروشگاه اپل و BestBuy با تخفیف بسیار جذاب 150 دلاری به‌فروش می‌رسد و قیمت آن را به 200 دلار کاهش می‌دهد. قیمت ایرباد استودیو بادز بیتس اکنون به 100 دلار کاهش یافته، درحالی‌که قبل‌ از اعمال تخفیف 150 دلار بود. ایرباد استودیو بادز پلاس با قیمت 130 دلاری به‌فروش می‌رسد درحالی‌که قیمت این محصول در حالت عادی 170 دلار است.

علاقه‌مندان به محصولات بیتس همچنین می‌توانند Powerbeats Pro را که در اصل 250 دلار قیمت دارد، اکنون با تخفیف ویژه با قیمت 180 دلاری سفارش دهند. طبق اطلاعات فروشگاه رسمی اپل، فروش محصولات بیتس با تخفیف ویژه تا 11 مارس (21 اسفند 1402) ادامه خواهد داشت.

شرایط و نحوه خرید اقساطی هدفون استودیو پرو و  ایرباد استودیو بادز بیتس از بای چک 
برای آغاز روند اعتبارسنجی ابتدا به صفحه اصلی سایت بای چک مراجعه و روی منو بای چک کلیک کنید سپس دکمه‌ی ثبت سفارش را بزنید؛ فرم اطلاعاتی را پیش روی خود خواهید داشت با پر کردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید؛ باید اطلاعات مورد نیاز را در زمان ثبت نام با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست را دریافت کنید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک می‌کند، ضمناً نتایج از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص می‌توانید با تلفن 88641965 تماس حاصل فرمایید. 

  • اگر کارمند هستید می‌توانید با پرداخت ماهیانه کمی از حقوق خود کالای مورد نظر را به راحتی خریداری کنید.
  • برای دریافت اعتبار از بای چک، باید 18 سال به بالا باشید.
  • وام خرید کالا فقط برای کالاهای فروشگاه‌های معتبر بای چک می‌باشد.
  • داشتن میانگین قابل‌قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید ، بای چک با توجه به حساب شما مقدار وام بیشتری برای خرید کالاهای بیشتر نیز قرار می‌دهد.
  • درحال‌حاضر داری چک برگشتی فعال نباشید.
  • شما باید داری شغل و سابقه کاری باشید تا بای چک اطمینان از توانایی پرداخت شما داشته باشد.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال اینجا کلیک کرده و پاسخ پرسش خود را در صفحه بازشده جدید بیابید.