مایکروسافت استور میزبان AI Hub شد؛ معرفی اپلیکیشن‌های هوش مصنوعی به‌منظور افزایش بهره‌وری و خلاقیت 

مایکروسافت استور میزبان AI Hub شد؛ معرفی اپلیکیشن‌های هوش مصنوعی به‌منظور افزایش بهره‌وری و خلاقیت

مایکروسافت طی رویداد بیلد سال جاری نشان داد که در رقابت با گوگل در حوزه‌ی هوش مصنوعی کم نیاورده و پابه‌پای غول جستجوی اینترنت قدم‌های بزرگی برمی‌دارد؛ تقریباً تمام چیزهایی که در این مراسم معرفی شدند، از کوپایلت برای ویندوز ۱۱ و اج بگیر تا کدنویسی در ترمینال ویندوز و همچنین مایکروسافت استور رنگ‌وبویی از هوش مصنوعی داشت. مایکروسافت استور قرار است به بخش جدیدی موسوم به هاب هوش مصنوعی (AI Hub) مجهز شود که به‌گفته‌ی این شرکت در آن، بهترین تجربیات هوش مصنوعی تولیدشده توسط جامعه‌ی توسعه‌دهندگان مایکروسافت تبلیغ خواهد شد.

مایکروسافت استور از هاب مذکور برای آموزش به کاربران برای استفاده از هوش مصنوعی در کارهای روزمره به‌منظور افزایش بهره‌وری و خلاقیت استفاده خواهد کرد. به‌عنوان مثال، برنامه‌هایی همچون Luminar Neo، Descript، Podcastle، Copy.ai، Kickresume و Play.ht به کاربران امکان می‌دهند تا برای تولید محتوا از هوش مصنوعی کمک بگیرند. علاوه‌براین، مایکروسافت استور قرار است به‌کمک هوش مصنوعی، خلاصه‌ای از نظرات کاربران برای برنامه‌ها و بازی‌ها ایجاد کند تا بدین‌ترتیب، نیازی نباشد کاربران وقتشان را با خواندن «هزاران نظر» که برای برخی اپلیکیشن‌های محبوب گذاشته شده، تلف کنند.

توسعه دهندگان هم از پشتیبانی هوش مصنوعی برای تولید خودکار کلمات کلیدی و برچسب‌های جستجوی پیشنهادی استفاده خواهند کرد تا کاربران امکان این را داشته باشند اپلیکیشن‌ها را راحت‌تر پیدا کنند. علاوه‌براین؛ مایکروسافت قرار است قابلیت اضافه کردن اپلیکیشن در چندین دسته‌‌ی مختلف را به استور بیاورد. مایکروسافت می‌گوید بسیاری از ویژگی‌های هوش مصنوعی مربوط به کاربران که امروز برای مایکروسافت استور اعلام شد، به زودی در دسترس قرار خواهند گرفت، اما به تاریخ مشخصی اشاره نکرده است.

شرایط و نحوه خرید اقساطی کالا و محصولات از بای چک
برای آغاز روند اعتبارسنجی ابتدا به صفحه اصلی سایت بای چک مراجعه و روی منو بای چک کلیک کنید سپس دکمه‌ی ثبت سفارش را بزنید؛ فرم اطلاعاتی را پیش روی خود خواهید داشت با پر کردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید؛ باید اطلاعات مورد نیاز را در زمان ثبت نام با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست را دریافت کنید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک می‌کند، ضمناً نتایج از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص می‌توانید با تلفن 88641965 تماس حاصل فرمایید. 

  • اگر کارمند هستید می‌توانید با پرداخت ماهیانه کمی از حقوق خود کالای مورد نظر را به راحتی خریداری کنید.
  • برای دریافت اعتبار از بای چک، باید 18 سال به بالا باشید.
  • وام خرید کالا فقط برای کالاهای فروشگاه‌های معتبر بای چک می‌باشد.
  • داشتن میانگین قابل‌قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید ، بای چک با توجه به حساب شما مقدار وام بیشتری برای خرید کالاهای بیشتر نیز قرار می‌دهد.
  • درحال‌حاضر داری چک برگشتی فعال نباشید.
  • شما باید داری شغل و سابقه کاری باشید تا بای چک اطمینان از توانایی پرداخت شما داشته باشد.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال اینجا کلیک کرده و پاسخ پرسش خود را در صفحه بازشده جدید بیابید.