تراشه‌ی A17 Bionic اپل نسبت‌به نسل گذشته پیشرفت چشمگیری را تجربه کرده است!

تراشه‌ی A17 Bionic اپل نسبت‌به نسل گذشته پیشرفت چشمگیری را تجربه کرده است!

نتایج عملکرد پردازنده‌ی A17 Bionic اپل نشانگر این است که امتیاز این تراشه در بخش عملکرد چندهسته‌ای در مقایسه با آنچه قبلاً فاش شده بود، حدود 11 درصد کندتر می‌باشد. البته گفتنی است اعتبار داده‌های قبلی غیرقابل باور به‌نظر می‌رسند و نتایج بنچمارک‌های جدید به واقعیت نزدیک‌تر هستند.

افشاگری به‌ نام Revengus امتیاز عملکرد تراشه‌ی A17 Boinic را در حساب کاربری توییتر خود منتشر کرده است. طبق این اطلاعات، امتیاز عملکرد تک‌هسته‌ای و چندهسته‌ای اولین سیستم-روی-چیپ 3 نانومتری اپل به‌ترتیب 3.019 و 7.860 است که درواقع حاکی از پیشرفت چشمگیر تراشه مورداشاره نسبت به نسل گذشته است. درمقایسه‌با نتایج اولیه‌ی فاش‌شده، این پردازنده عملکرد ضعیف‌تری دارد. به‌عنوان مقایسه، داده‌های قبلی نشانگر این بود که امتیاز عملکرد تک‌هسته‌ای و چندهسته‌ای A17 Bionic به‌ترتیب 3.986 و 8.841 است.

تراشه‌ی A17 Bionic اپل نسبت‌به نسل گذشته پیشرفت چشمگیری را تجربه کرده است!

نکته‌ی قابل‌توجه اینکه منبع خبر یادشده، تصویری از نتایج بنچمارک تراشه را به‌اشتراک گذاشته است؛ اما هیچ پیوندی به وب‌سایت رسمی گیک‌بنچ وجود ندارد و این یعنی احتمال دست‌کاری امتیازها وجود دارد. اگر نتایج به‌دست‌آمده از عملکرد تراشه‌ی A17 Bionic واقعیت داشته باشد، این سیستم-روی-چیپ احتمالاً می‌تواند برتری خود را بر تراشه‌ی پرچم‌دار بعدی کوالکام، یعنی Snapdragon 8 Gen 3، همچنان حفظ کند. به‌نقل از WccfTech، پیش‌ از این آمار عملکرد نمونه‌ی مهندسی پردازنده‌ی پرچم‌دار آینده‌ی کوالکام، برتری آن را بر A16 Bionic نشان داد؛ اما ظاهراً A17 رقیبی بسیار قدرتمندتر برای Snapdragon 8 gen 3 خواهد بود.

شرایط و نحوه خرید اقساطی گوشی موبایل آیفون اپل از بای چک
برای آغاز روند اعتبارسنجی ابتدا به صفحه اصلی سایت بای چک مراجعه و روی منو بای چک کلیک کنید سپس دکمه‌ی ثبت سفارش را بزنید؛ فرم اطلاعاتی را پیش روی خود خواهید داشت با پر کردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید پس از حداقل 24 ساعت و یا حداکثر 72 ساعت از طریق تماس با بای چک و یا با مراجعه به سایت و صفحه پیگیری ثبت نام اقساطی، با وارد کردن کد ملی خود از نتیجه ثبت نام مطلع شوید؛ باید اطلاعات مورد نیاز را در زمان ثبت نام با دقت تکمیل نموده و کد رهگیری که همان کد ملی شماست را دریافت کنید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک می‌کند، ضمناً نتایج از طریق پیامک و ایمیل به اطلاع شما می‌رسد. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال در این خصوص می‌توانید با تلفن 88641965 تماس حاصل فرمایید. 

  • اگر کارمند هستید می‌توانید با پرداخت ماهیانه کمی از حقوق خود کالای مورد نظر را به راحتی خریداری کنید.
  • برای دریافت اعتبار از بای چک، باید 18 سال به بالا باشید.
  • وام خرید کالا فقط برای کالاهای فروشگاه‌های معتبر بای چک می‌باشد.
  • داشتن میانگین قابل‌قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید ، بای چک با توجه به حساب شما مقدار وام بیشتری برای خرید کالاهای بیشتر نیز قرار می‌دهد.
  • درحال‌حاضر داری چک برگشتی فعال نباشید.
  • شما باید داری شغل و سابقه کاری باشید تا بای چک اطمینان از توانایی پرداخت شما داشته باشد.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال اینجا کلیک کرده و پاسخ پرسش خود را در صفحه بازشده جدید بیابید.