خرید اقساطی سیم کارت

 

یک‌دست کت‌وشلوار خوش‌دوخت و باکیفیت در تن شما، به شخصیت‌تان وجهه دیگری می‌بخشد و کاری می‌کند که به‌صورت متفاوتی دیده و معرفی شوید. ظاهری سنگین و با وقار خواست خیلی از افراد است و برای رسیدن به این خواست هزینه‌های مختلفی نیز صرف می‌‎شود. اما امروزه تنها لباسی که می‌پوشید کافی نیست، موارد دیگری نیز برای معرفی شما حائز اهمیت هستند، مخصوصا اگر کسب‌وکار مهمی را راه‌‎انداخته‌‎ باشید، اینکه مثلا از چه گوشی هوشمندی استفاده می‌کنید، پیش‌شماره تلفن همراه شما چیست و از چه خطی است و میزان رند بودن شماره تلفن همراهتان است که به چشم می‌آید. رعایت درست همه این موارد به شما و کسب‌وکارتان ظاهر و اعتباری تازه و متفاوت می‌دهد و سبب می‌‎شود که مشتریان شما با دیدن یکبار شماره‌‌تان آن را به‌خاطر سپرده و در موقع نیاز، با اولین شماره‌ای که تماس می‌گیرند شماره شما باشد و همین امر می‌تواند برای‌تان سود خوبی در پی داشته باشد. اما مانند مثال کت‌وشلوار اگر بخواهیم سیم کارتی با ارزش و با شماره‌ای رند تهیه کنیم باید برای آن هزینه‌ زیادی هم پرداخت کنیم. امری که ممکن است باعث شود شما از خرید سیم کارت مورد نظر خود منصرف شوید. برای اینکه زیاد درگیر مواردی مانند هزینه و قیمت نشوید به شما یک پیشنهاد عالی می‌دهیم و آن هم خرید اقساطی سیم کارت مورد نظرتان است. خرید قسطی از بای چک یک فرصت مناسب است که به سریع‌ترین و راحت‌ترین حالت ممکن به سیم کارت انتخاب کرده خود برسید. شرایط خرید اقساطی بای چک مناسب و آسان است پس شانستان را برای خرید اقساطی سیم کارت از دست ندهید.

 

سیم کارت

بالا بودن متقاضی برای شماره‌های رند به صورتی است که امروزه شاهد این امر هستیم که قیمت سیم کارت‌های رند نجومی افزایش پیدا کرده و آنها به شکل سرمایه درآمده‌اند و با گذشت زمان ارزش مالی‌شان را نیز از دست نمی‌دهند. در این میان سیم کارت‌های همراه اول با سابقه زیاد و فعالیت گسترده‌اشان، متقاضیان بیشتری را به سمت خود جذب کرده و آنها را مناسب برای مشاغل تبلیغاتی و بیلبوردی نیز ساخته است. تقاضای بالا برای خطوط همراه اول آنها را برای سرمایه‌گذاری ارزشمند کرده. پس از آن نیز می‌توانیم به سیم کارت‌های ایرانسل 0935 های رند و 0920 های رند رایتل اشاره کنیم.

 

سیم‌ کارت همراه اول

همراه اول، اولین اپراتور سیم کارت در ایران است و پیش‌شماره‌های آنها از 0910 تا 0919 گسترش یافته که نواحی مختلف کشور را پوشش می‌دهند و به غیر از 0912 که نوع آن دائمی و 0919 اعتباری که برای تهران، البرز، سمنان، قم، قزوین و زنجان هستند بقیه پیش‌شماره‌ها می‌توانند هم دائمی و هم اعتباری باشند.  

سیم کارت 0912 از همان آغاز به عنوان شناخته‌شده‌ترین و معتبرترین سیم کارت خود را معرفی کرده به نحوی که تقاضا و مشتری برای خطوط رند آن روز‌به‌روز افزایش پیدا کرد و قیمت خطوط خیلی رند را به میلیارد نیز رسانده است. با این وجود طبیعی است که بیشتر متقاضیان به دنبال شماره‌های رند و در کنار آن ارزان قیمت باشند از همین رو است که نگاه آنها به سمت خرید اقساطی سیم کارت همراه اول نیز معطوف شده است. شما می‌توانید معروف‌ترین و البته گران‌ترین کدهای 0912 را یعنی یک، دو، سه و چهار، که همانطور که می‌‎دانید کد یک با ارزش‌ترین و گران‌ترین کد به حساب می‌آید را نیز به صورت قسطی و آسان از بای چک خریداری کنید.
البته شما باید بدانید که با کمی جست‌وجو می‌‎توانید به شماره رند مورد نظر خود برسید. شماره‌هایی که بسته به نوع قرارگیری اعداد حتی عنوان مخصوص به خود را نیز دارند! به‌طور مثال رند آینه‌‎ای که اعداد به شکل معکوس کنار هم قرار می‌گیرند، رند سه پله، رند ترازویی، رند جفت از اول یا از آخر، رند گفتاری و... در این ترکیب‌ها وجود دارند.

 

خرید اقساطی از بای چک

همانطور که گفتیم شماره‌های رند جذابیت مخصوص به خود را دارند که ممکن است خیلی از افراد را ترغیب به خرید این سیم کارت‌ها کند و یا خیلی از مشاغل و کسب‌وکارها برای فعالیت بهتر و داشتن اعتبار و وجهه‌ای خوب نزد مشتریانشان به سمت خرید این سیم کارت‌ها کشیده شوند. اما هزینه‌های پیش شماره 0912 و کدهای اول رند آن به شکلی است که خیلی از متقاضیان شاید فکر کنند که دیگر نمی‌توان این پیش‌شماره‌ها با اعداد رند را خرید، ولی بای چک با تسهیلات اقساطی خود شرایطی فراهم آورده که شما برای خرید محصول مورد نیاز خود دچار دردسر نشوید. برای خرید اقساطی می‌توانید در بای چک یا یکی از فروشگاه‌های طرف قرارداد بای چک، با داشتن شرایط زیر ثبت نام کنید:
-شغل و سابقه کاری
- داشتن قدمت حساب
- داشتن میانگین قابل قبول حساب بانکی متناسب با مبلغ خرید
- نداشتن چک برگشتی در سیستم بانکی

پس از احراز هویت و مدارک، با کسب تاییدیه بای چک و مشخص شدن اقساط، به آسانی می‌توانید قسطی، رندترین عدد را برای سیم کارت خود داشته باشید. بای چک برای همه هموطنان عزیز با سقف نامحدود شرایط اقساطی 2 تا 24 ماهه را در نظر گرفته است تا بتوانید سیم کارت خود را خیلی راحت تهیه کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهامی می‌توانید در اینجا کلیک کرده و پاسخ خود را در صفحه باز شده جدید مشاهده کنید. پیشنهادات و دیدگاه‌های خود را در قسمت نظرات کاربران با ما درمیان بگذارید.